Чи варто робити перманентний макіяж брів?
Х
очете, щоб ваші брови мали ідеальну форму, красивий рівномірний колір і об’єм? У такому разі перманентний макіяж стане найкращим рішенням. Ця косметична процедура залишається надзвичайно популярною серед сучасних жінок, адже дозволяє швидко, якісно та надовго впорядкувати брови, зробивши їх доглянутими та привабливими. Лише кілька годин у майстра – і вам більше не доведеться витрачати багато часу перед дзеркалом, намагаючись створити бажану форму та постійно підмальовувати брови протягом дня. Жодних зайвих турбот – ви будете неперевершеною в будь-якій ситуації та за будь-яких обставин.
А якщо ви все ще вагаєтесь, чи варто робити перманентний макіяж брів, ця стаття допоможе вам прийняти правильне рішення.
Що таке перманентний макіяж?
Перш ніж перейти до обговорення всіх переваг і недоліків процедури, важливо спочатку розібратися з кількома ключовими питаннями: що таке перманентний макіяж брів, які техніки доступні сьогодні та чим вони відрізняються одна від одної? Отже, розглянемо все по порядку.
Перманентний макіяж – це косметична процедура, під час якої в верхні шари шкіри вводиться пігмент. Усі маніпуляції виконуються за допомогою тонких голок, що забезпечує точне нанесення пігменту та чудовий результат. Досвідчений майстер додасть вашим бровам колір (з максимально природним виглядом), об’єм, скоригує їхню форму та допоможе приховати недоліки. Це саме той момент, коли після процедури ви скажете: «Вау! Чому я не записалася на перманентний макіяж раніше?»
Декілька слів про те як проходить процедура
Звичайно, все починається з попередньої консультації. Майстру важливо спочатку дізнатися про всі побажання клієнта, оцінити стан шкіри, особливості обличчя та інші важливі нюанси. Після чого вже можна підбирати форму та колір брів, наносити попередній ескіз олівцем. Якщо клієнта все влаштовує і зауважень немає, майстер розпочинає роботу.
Процедура зазвичай проходить у кілька етапів:
- Знеболення – наноситься місцева анестезія, щоб мінімізувати дискомфорт. Хоча процедура не є надто болісною, проте в процесі нанесення перманента може виникати легке поколювання. Але все залежить від вашого больового порогу.
- Нанесення пігменту – за допомогою спеціальної машинки для перманентного макіяжу майстер вводить пігмент, створюючи ідеальні брови вашої мрії.
- Обробка зони нанесення пігменту – після завершення процедури зона брів обробляється антисептиком та загоювальним засобом.
- Заключна консультація – майстер надає детальні рекомендації щодо догляду за бровами в період загоєння, щоб запобігти небажаним реакціям і продовжити стійкість результату.
Повне загоєння займає від 7 до 14 днів. Через 30 днів може знадобитися корекція.
Основні техніки перманентного макіяжу брів
Для кожного конкретного випадку та для кожного клієнта підбирається індивідуальна техніка нанесення перманентного макіяжу:
Мікроблейдинг
Ця техніка дозволяє створити максимально природний ефект густих, натуральних брів. Виконується процедура за допомогою маніпули – спеціальної ручки з тонким лезом. Майстер робить мікронадрізи на шкірі у формі волоска, що заповнюються пігментом. В результаті ваші брови стають виразними, виглядають ефектно та натурально.
Цей метод також дуже популярний. У цьому випадку пігмент наноситься точково, створюючи ефект м’якої розтушовки. Пудрове напилення підійде тим, хто хоче отримати природний і трохи підфарбований вид брів, як після використання тіней або олівця.
Комбінована техніка
Як ви вже здогадалися, йдеться про поєднання мікроблейдингу та пудрового напилення. Волоскова промальовка додає бровам реалістичність, а м’яке розтушовування додає їм виразності. Цей метод вважається універсальним та підходить більшості дівчат.
Перераховані вище техніки мають свої особливості і підбираються для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Вибір методу залежить від бажаного результату, типу шкіри та особливостей обличчя. У будь-якому випадку майстер запропонує найкращий варіант, щоб ваші брівки були просто чудовими.
Ну, а тепер давайте трохи більше поговоримо про переваги та недоліки, адже заради них і писалася ця стаття.
Перманентний макіяж брів: плюси та мінуси
Давайте спочатку розглянемо всі переваги перманентного макіяжу, завдяки яким він став неймовірно популярним.
- Підходить всім без винятку
Записатися на цю косметологічну процедуру можуть абсолютно всі охочі. Зовсім неважливо, скільки вам років, який у вас колір волосся та очей, тип шкіри тощо. Майстер запропонує техніку перманентного макіяжу, що ідеально підходить саме вам, підбере відтінок пігменту і зробить ваші брівки досконалими!
- Дозволяє приховати різні дефекти та підкреслити риси обличчя
Перманентний макіяж допомагає скоригувати асиметрію, прибрати прогалини, приховати шрами, надати бровам красивої та симетричної форми, візуально збільшити їх об’єм, зробити погляд більш виразним.
- Економить час та гроші
Забудьте про тривалий макіяж брів, більше не потрібно витрачати дорогоцінний час вранці на їх промальовування. На додаток, ви непогано заощадите на косметиці, адже ваші брівки будуть насиченими та вираженими і без неї.
- Ефект зберігається надовго
Перманентний макіяж тримається від одного до трьох років. Тривалість збереження ефекту багато в чому залежатиме від типу шкіри, вашого віку, використовуваних пігментів та техніки нанесення. У будь-якому випадку питання необхідності виводити ідеально рівні брівки відпаде саме собою і надовго.
- Стійкість до зовнішніх факторів
Перманент не змивається під впливом води, поту чи спеки. Тому, відвідуючи басейн, займаючись спортом та й загалом ведучи активний спосіб життя, не потрібно постійно думати про те, що косметика потече і вся краса змиється. Тепер ви будете виглядати приголомшливо завжди!
Плюси перманентного макіяжу так і манять записатися на процедуру прямо зараз. Але давайте ще розглянемо і недоліки, які для деяких можуть виявитися дуже вагомими.
- Ризик виникнення алергічної реакції
Як і будь-яка косметична процедура, перманентний макіяж може викликати алергічну реакцію на пігмент. У поодиноких випадках можливе запалення або подразнення шкіри.
- Болючість процедури
Як уже говорили раніше, майстри використовують знеболювальні засоби. Але процедура все одно може бути неприємною для деяких клієнтів, адже чутливість залежить від індивідуального больового порога.
- Необхідність корекції
Через місяць після першої процедури потрібно буде зробити корекцію, щоб закріпити результат і усунути деякі недоліки, які можуть виникнути в період загоєння шкіри. Після цього раз на рік (іноді раз на півтора) потрібно буде відвідувати майстра для підтримки ефекту.
- Ризик неправильного вибору майстра
Якщо ви остаточно вирішили зробити перманентний макіяж, потрібно знайти справді гарного фахівця. Адже інакше неякісна робота може стати причиною сильного розчарування: неправильна форма брів, неприродний колір або нерівномірний розподіл пігменту. Тому важливо дуже серйозно підійти до вибору майстра.
- Обмеження після процедури
У перші тижні після сеансу перманентного макіяжу слід уникати відвідування сауни, басейну та інтенсивних фізичних навантажень. Також необхідно дотримуватися рекомендацій майстра з догляду за бровами. Так, це може викликати якийсь дискомфорт, проте налаштуйтесь на те, що процес загоєння пролетить швидко, а результат буде тішити довго.
Робити чи не робити перманентний макіяж брів – вирішувати, звичайно, вам! Але незважаючи ні на що, він є справді класним рішенням для тих, хто хоче наголосити на своїй природній красі і зробити свої брівки просто ідеальними.