Як загоюється мікроблейдінг брів: правила догляду
В
итончено окреслені густі брови – запорука привабливості. Вони підкреслюють красу очей і роблять обличчя більш виразним. Якщо форма брів, отримана від природи, далека від бажаної, жінкам доводиться щоранку витрачати силу-силенну часу на макіяж, малюючи брови буквально з нуля. Або шукати інше рішення.
Їм стає мікроблейдинг – мануальна техніка, при якій виконується реалістична імітація волосків. За допомогою спеціального апарату і фарби майстер створює новий контур брів. Це проста і повністю безпечна процедура, яка дає прекрасний довговічний результат.
Чому важливий догляд за бровами після татуажу
Показання до мікропігментації – надто тонкі, світлі брови, які погано ростуть і не мають явного контуру. Кожен день промальовувати волоски за допомогою тіней або олівця – довго і виснажливо. На щастя, надати бровам ідеальний вид виходить буквально за один сеанс. І триває ефект в середньому півтора року. Як довго збережуться обриси брів, залежить не тільки від досвідченості майстра-естетиста, але й від поведінки клієнта. На процес загоєння мікроблейдинга впливає догляд. Важливо підготувати брови до візиту в кабінет майстра з татуажу. І приділяти їм підвищену увагу після.
По впливу перманентний мейк дуже схожий з татуюванням. Мініатюрна голка спеціального апарату проникає під епідерміс і забиває туди кольоровий пігмент. Однак глибина проникнення при цьому не така велика, всього 0,2 міліметра. Тому малюнок досить швидко вицвітає, вимивається. Піт, загар, механічні пошкодження і неправильна гігієна прискорюють цей процес. Дуже важливо, щоб пігмент спочатку добре «ліг». Тоді повторна процедура не знадобиться раніше, ніж через два роки.
Якщо нехтувати доглядом за контурним макіяжем, скоро він втратить колір, чіткість і виразність. Однак зникнення пігменту – не саме небезпечне. Нехтування порадами фахівців нерідко призводить до мікротравм, рубцювання. Також можливі нагноєння і запалення – якщо в місця проколів потрапить інфекція. Тут вже потрібна не корекція, а медична допомога.
Своєчасний і ретельний догляд дає такі переваги:
- швидке безболісне загоєння мікроблейдингу брів;
- стійкий результат до двох років;
- чиста, гладка і здорова шкіра;
- профілактика інфекцій.
Як підготуватися до процедури
Щоб досягти максимальної стійкості та не нашкодити здоров’ю, слід дотримуватися певних рекомендацій ще до відвідування салону. Як і при нанесенні повноцінного татуювання, ця мануальна техніка передбачає проколи шкіри. А значить та повинна бути абсолютно здоровою на момент процедури.
Важливо вибрати професіонала, який досконало володіє технікою, використовує якісні інструменти й дотримується всіх санітарно-гігієнічних норм. Він зробить максимум, щоб все пройшло безболісно, швидко і безпечно.
Також необхідно переконатися у відсутності протипоказань. До них відносяться важкі захворювання (в тому числі ВІЛ, СНІД, гепатит) аутоімунні, онкологічні; цукровий діабет, погане згортання крові, схильність до рубцювання; деякі дерматологічні хвороби. Ще слід враховувати ризик алергічної реакції на пігмент. Мікропігментація може нашкодити в період вагітності, лактації, менструації та під час прийому антибіотиків.
Також перед сеансом краще не пити багато рідини й рясно обідати. Але і зовсім голодним в косметологічний кабінет приходити необов’язково. Легкий, але ситний перекус – те що потрібно.
В цілому за 2 дні до процедури не рекомендується:
- відвідування сауни та лазні;
- тривале перебування на сонці або в солярії;
- глибокі чистки й пілінги;
- вживання спиртного;
- прийом медикаментів, що розріджують кров.
Більш детальні індивідуальні рекомендації дасть майстер на попередній консультації.
Як доглядати за бровами відразу після татуажу
Догляд після дермопігментаціі тривалий і складається з декількох етапів. Він починається відразу і триває до повної регенерації. Перше правило: прислухатися до рекомендацій майстра. Досвідчений фахівець не тільки підбере відтінок пігменту і товщину волосків, щоб створити натуральні брови. Але і розповість про всі нюанси заздалегідь. Підкаже, як стежити за шкірою.
По завершенню перманентного макіяжу на лобі залишається невеликий набряк. Це абсолютно нормально, адже епідерміс травмований мікроголкою. Косметолог протирає його антибактеріальним засобом, що сприяє зменшенню запалення. А також радить клієнту відповідну регенерувальну мазь.
Набряклість проходить протягом пари годин. Але продовжує виділятися лімфатична рідина. Так організм реагує на травму. Лімфу необхідно видаляти по мірі виділення. Для цього підійде ватний диск і звичайний розчин хлоргексидину.
Якщо не витирати рідину, вона засихає, а місце тату покривається кіркою, яка потім довго не проходить. Пару годин після сеансу бажано протирати брови антисептиком кожні п’ятнадцять хвилин. А потім у міру накопичення лімфи. При цьому не можна мочити ділянку брів.
Коли рідина перестає виділятися, на місце мікроблейдінга наноситься мазь, яку рекомендував майстер татуажу. Це обов’язково має бути перевірений аптечний засіб, наприклад, Бепантен Плюс. Його необхідно наносити щільним, але тонким шаром. Якщо перестаратися, пори закупоряться, і регенерація триватиме довше. З цієї ж причини не бажано тримати крем на бровах цілий день. Потрібно давати шкірному покриву «подихати». Кожні пару годин старий шар варто акуратно видаляти, протирати шкіру знезаражувальним засобом і наносити новий. Повторювати цю щоденну рутину бажано рівно стільки, скільки заживає мікроблейдинг.
Перші дні краще утриматися від алкоголю, адже він пригнічує імунітет. А це загрожує тим, що запалені місця атакують бактерії. До десяти днів варто уникати й спорту. Надмірне потовиділення не дасть пігменту закріпитися в структурі шкіри.
Як стежити за бровами перші пару тижнів
Як правило, на другий-сьомий день на шкірі з’являються скоринки. Вона стягується, починає свербіти. Зовнішній вигляд цих лущень залежить від індивідуальних особливостей організму. У більшості випадків вони тоненькі, майже непомітні. Іноді утворюються більш товсті скоринки. Але навіть в такому випадку їх не можна відривати. Це може викликати рубцювання або нерівномірний розподіл фарби.
Чесати брови теж небажано. Якщо свербіж дуже нав’язливий, можна акуратно поводити по ділянці брів ватною паличкою. Але терти, розчісувати та будь-яким іншим способом відривати лущення не потрібно.
Мочити цю зону заборонено 2-3 дні. Потім це навіть необхідно робити регулярно, кожні 3-4 години. Вмиватися краще з ніжним дитячим милом, легкою пінкою або іншим щадним засобом. Ніяких агресивних складів і скрабів. Після вмивання потрібно нанести на шкіру мазь або вазелін. Це дозволить уникнути сухості. Здійснювати ці дії потрібно до тих пір, поки кірка повністю не зникне.
Догляд за бровами протягом місяця
Скоринки починають сходити приблизно через тиждень. Але точний строк не передбачити, процес у всіх протікає по-різному. В середньому за місяць шкіра повністю відновлюється. До того моменту слід її поберегти.
Про те, як заживає мікроблейдинг, можна просто зрозуміти з вигляду кірочок. Якщо все добре, поступово вони стоншуються, стають більш прозорими. Після того, як вони зникнуть, мазати брови загоювальною маззю не обов’язково. Але епідерміс все ще надмірно чутливий і сухий. Тому двічі на день на нього потрібно наносити зволожувальний крем.
Важливо звертати увагу на шкіру під час всього відновлення, щоб вчасно звернутися до фахівця, якщо щось піде не так. Насторожити повинні сильні набряки, почервоніння, біль на місці мікропігментації та навколо неї, раптове потовщення кірочок. Також якщо вони не проходять довше місяця, хоча всі заходи дотримані.
Щоб уникнути подібних проблем, мінімум 28 днів після візиту в салон необхідно берегти шкіру від прямих сонячних променів. Сонцезахисний крем повинен стати такою ж частиною регулярного догляду, як і пом’якшувальний. Важливо утримуватися від скрабів і пілінгів. Не бажано користуватися декоративною косметикою, відвідувати басейн, сауну або лазню.
Корекція татуажу брів
По закінченню місяця варто знову відвідати майстра, щоб той визначив, наскільки прижився пігмент. Початковий результат часто здається недостатньо темним. Згодом, коли пігмент повністю розподілиться, «вляжеться», зійдуть лущення, то брови стануть темнішими та отримають остаточний вигляд.
На жаль, при відновленні роту клітин імунна система сама починає виводити пігмент. Втрачається від 40 до 70%. Ця цифра індивідуальна. Остаточний результат залежить від будови тканин, послідовності догляду та інших нюансів. Якщо він не влаштовує володарку, краще зробити корекцію.
Йти на неї занадто рано не можна. Оптимальний період – 30-45 днів після першого татуажу. Вчасно проведена корекція збереже до 100% пігменту. Перед нею слід дотримуватися тих же рекомендацій (не пити спиртного, не ходити в сауну і так далі.). Аналогічними будуть і протипоказання, і поради по догляду. Теж доведеться прибирати лімфу і протирати шкіру хлоргексидином, потім наносити захисну мазь. Засмагати та плавати в басейні можна буде через місяць.
Якщо слідувати всім цим правилам, відмінний результат з’явиться вже після першого сеансу. А корекція додасть бровам справді вдалу форму, яка красиво і природно зможете обрамити обличчя.
canadian online pharmacy https://canadianpharmaceuticalsonline.home.blog/
Thank you. An abundance of postings!